TAŠKY NA PŘÁNÍ

Máte domácího mazlíčka, oblíbenou květinu nebo snad místo? To vše můžete mít na tašce. Pokud už víte, jak by měla ta Vaše vysněná vypadat, neváhejte mě zkontaktovat na emailu: denisa.kajdova@seznam.cz Od první čáry na papíře, po poslední steh na tašce...spolu to vymyslíme...

 

JAK TO BUDE PROBÍHAT?

Dle vybraného motivu vytvořím 2-3 návrhy pro zvolený typ tašky (nabídku tvarů a velikostí kabelek najdete ZDE). Objednávka na míru je uměleckou tvorbou, proto si také žádá svůj čas. Nejdříve je potřeba si k danému tématu nastudovat co je jen možné - jak létá kolibřík, stromy vyskytující se v českých lesích, nebo jak vypadá korela z různých úhlů. Na základě toho začínám formovat návrhy, které pak finišuji na papíře nebo v Photoshopu. Design tak obdržíte v průběhu 2-4 týdnů, závisí od složitosti tématu. V případě zakázky na míru prosím počítejte se zálohou ve výši 50%. Jakmile finální návrh vyladíme a odsouhlasíme, můžete očekávat dodání Vašeho vysněného kousku během cca. měsíce.

Vybraný design na míru nebudu nikdy opakovat - bude existovat pouze v jediném kuse/originále. Návrhy, které nebudou vybrány, mohou být využity pro další eatme tvorbu. 

 

CENA KABELKY S NÁVRHEM NA MÍRU

 

Jiná barevnost existujícího designu - v takovém případě vyjde návrh na 390 Kč, pokud však nepotřebujete barevnou vizualizaci vidět a budeme rovnou šít, v takovém případě samozřejmě neúčtuji nic. Existujícím designem se rozumí motiv, který nebyl vytvořen na přání - takové tvořím pouze v 1 kuse/originále, proto není možné opětovné odšití, ani v jiné barevné variantě.

 Výstřižek

Těším se na naši spolupráci:), Denisa

Prezentace1

SPOLU