FAQ

VÝROBA

Kdo a jak vyrábí eatme kabelky?

Všechny designy, které zde vidíte, jsou mé myšlenky přešité do 3D :) Každá jedna kabelka projde od samého začátku mýma rukama. Výroba začne pečlivým nastřiháním všech dílů. Pak nastřihám, vyřežu, navrstvím a prošiju i našiju celý motiv kabelky. Připravené díly pak putují ke švadleně, která kabelku sestaví dohromady. To vše se děje tu, doma, v České Republice.

Z čeho jsou tvořeny?

Kabelky jsou šité z velice pevné, čalounické eko kůže, která je vyráběná v EU. Podšívka je pak ve velké většině vytvořená z bavlny české výroby.

 

DOTAZY K NABÍDCE

Z jakých barev mohu vybírat?

Vím, že vybrat tu správnou barvu může být někdy těžké. Ani já Vám to neulehčím..nabídka je totiž veeelmi široká:)

Vzornik_1Vzornik_2

Jsou v nabídce i dárkové poukazy?

Dárkové poukazy najdete v sekci hlavního menu PRO NI i PRO NĚJ. Obdarovaný si pak může vybrat kabelku ze stávající nabídky, nebo si nechat ušít kabelku na přání. K poukazu je nutno při objednávce vybrat i dopravu hotové kabelky. Doručení samotného poukazu je pro Vás zdarma.

Mám zájem o vytvoření tašky přesně podle mých představ. Jak postupovat?

Vše podstatné se dozvíte ZDE. Těším se na Vaše nápady:)

 

PÉČE A ZÁRUKA

Jak pečovat o eatme kabelku?

Na znečištění použijte houbičku s mýdlovou vodou. V extrémním případě je možné (velmi jemně) použít tekutý písek. Při jeho použití vynechte místa s prošitím. Bavlněnou podšívku lze povytáhnout ven z tašky a přeprat v ruce.

Jaká je záruka na eatme kabelky?

Na kabelky poskytuji standartní záruku 2 roky.

Jak reklamovat?

 Pokud se přeci jen nějaký ten šotek vloudí, neváhejte mě zkontaktovat na emailu denisa.kajdova@seznam.cz s popisem, co je potřeba opravit. Kabelku si následně "vezmu do parády". Pokud je vada neodstranitelná, vrátím peníze. Reklamace se nevztahuje na vady způsobené větší zátěží než je max. nosnost kabelky. Tu najdete v parametrech u každé kabelky zde na webu i přímo na dodaném kousku.

 

DODÁNÍ/PŘEDÁNÍ

Jaké jsou dodací termíny?

Kabelky skladem jsou k dodání do 7 pracovních dní. V případě zakázkového šití se termín odvíjí od náročnosti a mé momentální zaneprázdněnosti. Na termínu se dohodneme v rámci naší domluvy k zakázce.

Kde je možné osobní předání?

Pokud upřednostníte osobní předání, zastavit se můžete v mém podolském ateliéru, a to po předchozí domluvě, vždyv út-čt od 17-20 hodin (individuální domluva je také možná).